Lokalizacja

Atutem Apartamentów WIŚNIOWY ZAKATEK jest też ich dogodna lokalizacja na cichym i spokojnym osiedlu mieszkaniowym, zaledwie 5 min drogi pieszo od pasażu handlowego (dyskont spożywczy, apteka, bankomat, fryzjer) i 10 min drogi pieszo od zabytkowego Parku Pszczyńskiego i Pszczyńskiej starówki z licznymi atrakcjami turystycznymi (Muzeum Zamkowe, Zagroda Żubrów, Skansen- Zagroda Wsi Pszczyńskiej, Muzeum Prasy) oraz licznymi rozrywkami i restauracjami. W odległości 50 m od apartamentów znajduje się również przystanek autobusowy, boisko i bieżnia oraz kryty basen, a także Kościół rzymskokatolicki, zaś zaledwie w odległości 5 min drogi spokojną ulicą znajduje się przedszkole i szkoła podstawowa.

Apartamenty WIŚNIOWY ZAKĄTEK to 7 lokali mieszkalnych o powierzchni od 35 m2 do 60 m2, co gwarantuje najemcom spokojne sąsiedztwo. W drugiej części budynku znajdują się nieuciążliwe dla mieszkańców biura. Dogodne usytuowanie Pszczyny na skrzyżowaniu wielu dróg wojewódzkich i krajowych pozwoli naszym gościom szybko dotrzeć do Katowic, Bielska-Białej, Czechowic –Dziedzic czy Jastrzębia- Zdroju, Rybnika, Tychów i Krakowa.

Pszczyna zapewnia gościom również szereg rozrywek i imprez kulturalnych, które na stałe wpisały się już w kalendarz imprez miasta.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!